لاراول

ویژگی های جدید لاراول ۸

لاراول ۸ ، آخرین نسخه از فریم ورک لاراول ، در ۸ سپتامبر منتشر شد. لاراول ۸ با ویژگی های جدید جالب و راهنمای ارتقا همراه است. خالق لاراول ، تیلور اوتول در ارائه Laracon برخی از این ویژگی های جدید را اعلام کرد. این پست شامل خلاصه ای از برخی قابلیت های جدید اعلام شده است. بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های عالی جدید بیندازیم!

بیشتر بخوانید

hyperledger

هایپرلجر (Hyperledger) چیه؟

هایپرلجر (Hyperledger) یکی از تکنولوژی های محصول بنیاد لینوکس هست. هر علاقه مند به بلاکچین که کنفرانس ها و مقالات بلاکچین رو دنبال می کنه ناگزیر با اون مواجه میشه.
در سال 2015 بنیاد لینوکس خبر از پروژه ی هایپرلجر خود داد و با شرکت هایی مثل IBM و Intel همکاری خودش رو آغاز کرد. هدف از این پروژه ایجاد همکاری موثر بین صنعت و بلاکچین به عنوان یه تکنولوژی کاربردی با هدف بهبود عملکرد و افزایش قابلیت اطمینان در سیستمه. تا این گونه بتونن از معاملات جهانی توسط شرکت های بزرگ فناوری، مالی و زنجیره تامین انجام میشه حمایت کنن.

بیشتر بخوانید

بلاکچین

بلاکچین چیه؟ مختصری درمورد بلاکچین

بلاکچین یه تکنولوژی خیلی عالی هست که داره دنیای آینده رو شکل میده. البته تو ای راه پیشرفت های زیادی داشته و نسخه های مختلفی از اون ارائه شده مثل هش گراف و تنگل.
اول درمورد بلاکچین بگم. بلاکچین یه شبکه ی همتا به همتاست که ارتباط مستقیم و ارسال اطلاعات و ثبت اون ها رو بدون نیاز به واحد مرکزی و کنترل کننده و به صورت غیرقابل تغییر امکان پذیر کرده.

بیشتر بخوانید

whoami

من کیم؟؟؟؟؟

تو این پست قصد دارم چند سطر درمورد خودم بنویسم و کمی هم درددل کنم و در کنارش اهداف و برنامه های خودم رو شرح بدم.

من سعید حیدری هستم، فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه صنعتی همدان. از علاقه مندان دنیای گنو/لینوکس هستم و دو سه سالی میشه که با اوبونتو کار می کنم. علاقه ی فراوانی به برنامه های متن باز دارم و سعی می کنم تا جای ممکن از نرم افزارهای متن باز استفاده کنم.

بیشتر بخوانید

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)